Trombon křesadlový, Orient, první čtvrtina 19. stol.
hlaveň s kruhovým rozšířením ústí, v zadní části hraněná, drobné zbytky výzdoby zlacením, tělo kohoutu s kruhovým otvorem, souprava mosazná, v hlavišti pažby oboustranně tři kruhové mosazné ozdoby (vlevo jedna schází), průměr ústí hlavně 48 mm, délka 86,5 cm (Do)
26.05.2018 - 15:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |